Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Montaż LPG i gwarancjaInstalacje LPG I generacjiInstalacje LPG II generacjiInstalacje LPG III generacjiInstalacje LPG IV generacjiInstalacje LPG V generacjiNOWOŚĆ wtrysk bezpośredniUrządzenia przemysłoweCennik instalacji LPGRatyUmów się na montaż LPG

Instalacje LPG IV generacji

Instalacje LPG IV generacji to układy wielopunktowego zasilania gazem w fazie lotnej, za pośrednictwem elektronicznie sterowanych zaworów, tj. wtryskiwaczy. Jest to bardzo nowoczesna konstrukcja, w której wyeliminowane zostały różnice w dynamice i mocy silnika zasilanego gazem i zasilanego benzyną. W układzie tego typu wtryskiwacz gazu działa bardzo podobnie do wtryskiwacza benzyny. Instalacja ta spisuje się bezbłędnie w samochodach wyposażonych w wielopunktowy wtrysk benzyny z katalizatorem, sondą lambda oraz system diagnostyki pokładowej EOBD lub OBDII.

Przykładowe modele samochodów, z możliwym zastosowaniem IV generacji: Wszystkie pojazdy z silnikiem wyposażonym w wielopunktowy wtrysk paliwa, sondę lambda i katalizator, na przykład: Ford Focus, Fiat Punto, Golf III i nowszy, Opel Astra II i nowsza, Toyota Corolla,Avensis, Renault Megane II i nowszy, Citroen Xara, Mercedes c 180,  VW Passat 2.0 FSI, Subaru Impreza, Subaru Tribeca, Golf V i inne zgodne z normą EURO 4, EURO 5.

Polecane instalacje LPG marki:

zobacz cennik


Centrum obsługi pojazdów samochodowych mGas,
ul. Zakopiańska 9 , 30-418 Kraków,
Współrzędne GPS: 50°01.641` N, 19°56.022` E
Zobacz jak dojechaćAuto gaz Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone przez mGas
Wykonanie strony:
Programowanie: Krystian Kulik
Instalacje gazowe Kraków