Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Dlaczego auto gaz w mGasCo robimyWspółpraca z producentamiZaplecze techniczneCertyfikaty i atestyOferty pracy

Co robimy

mGas to firma specjalizująca się w konwersji samochodów osobowych na LPG działająca w Krakowie. Ponad 15-letnie doświadczenie w adaptacji i serwisie instalacji samochodowych, a także nieustępliwość w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów, owocuje zadowoleniem wielu Klientów. Twórcy mGas aktywnie uczestniczą w rozwoju branży LPG, opiniując i doradzając nie tylko w kwestii montażu „gazu” do samochodów osobowych, ale także urządzeń przemysłowych.

mGas w swojej ofercie posiada układy sterowania paliwem LPG  dla samochodów III, IV oraz V generacji, prowadzony jest także serwis instalacji V generacji. Jako jedni z pierwszych w Krakowie zaadaptowaliśmy LPG do aut z wtryskiem bezpośrednim paliwa, korzystając z najnowszych technologii w tym zakresie. 

Od początku istnienia mGas w obszarze zainteresowań firmy jest również paliwo CNG. Świadczone były usługi seriwsu samochodów zasilanych tym paliwem, jak i urządzeń przemysłowych. Obecna sytuacja na rynku paliw nie wzmaga jednak zainteresowania sprężonym gazem ziemnym. Z tej przyczyny mGas wycofał się (CZASOWO) z obsługi instalacji CNG. 

 


Centrum obsługi pojazdów samochodowych mGas,
ul. Zakopiańska 9 , 30-418 Kraków,
Współrzędne GPS: 50°01.641` N, 19°56.022` E
Zobacz jak dojechaćAuto gaz Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone przez mGas
Wykonanie strony:
Programowanie: Krystian Kulik
Instalacje gazowe Kraków